суботу, 9 січня 2016 р.

Веселий ярмарок

Тема. Веселий ярмарок

Мета: дати поняття учням про ярмарок, традиції його проведення в Україні. Розвивати допитливість, цікавість, бажання знати більше про культуру, побут і звичаї українського народу. Виховувати інтерес до народної творчості.
 Зала прикрашена малюнками дітей на осінні теми, осінніми листочками, букетами квітів, овочами і фруктами, виробами народних майстрів свого регіону.

Люби і знай свій рідний край

Тема    Люби і знай свій рідний край.         
Мета    Збагатити  знання  учнів про  рідну Україну, виховувати  глибокі  почуття  любові  до  рідної  мови, бажання  берегти  свою  національну  культуру, бути  патріотам  своєї  держави
 Обладнання. Вишивані рушники, хліб, калина, малюнки герба, прапора України, портрет Т. Г. Шевченка, плакати «Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема», «Пісня - душа народу», «Кажуть, дитино, що мова наша - солов’їна».
(На сцену виходять ведучі - хлопчик і дівчинка в українських костюмах з хлібом і сіллю на вишитому рушнику)
Дівчинка.

Добрий день вам,

Конспект уроку з літературного читання, 3 клас

Тема.Сила уяви. Галина Кирпа «Чого я другу не сказав?». Підсумок за розділом «Візьму перо і спробую»
Мета:розкрити значення дружби в житті кожної людини, вчити аналізувати прочитане,вчити висловлювати щирі слова про свого друга, вдосконалювати навички свідомого виразного читання поетичних творів,  вдосконалювати вміння висловлювати оцінні судження,розвивати вміння спілкуватися та підтримувати товариські стосунки,розвивати усне мовлення,використовуючи опорні слова, збагачувати словник учнів, коригувати процеси мислення, пам’яті,виховувати тактовне ставлення до людей,бажання бути справжнім другом.
Обладнання: індивідуальні картки до дидактичних ігор «Що в кого?», «Склади прислів’я»,аудіозапис Б.Савельєва «Справжній друг».
                                                     Хід уроку
I. Організаційний момент
-Сьогодні у нас незвичайний урок.Ми будемо мандрувати містом «Читайлик».
 1.Вправа «Вилучи зайве»
- Вилучіть зайві слова й прочитайте девіз уроку.
 «Читаодинння – осдванова навтричання».
  (Читання- основа навчання.)

пʼятницю, 8 січня 2016 р.

Конспект уроку з літературного читання, 3 клас




Тема уроку. Доля карає жадібних. Вадим Скомаровський “ Чому  в морі вода  солона”.
Мета уроку:  познайомити учнів  з казкою Вадима Скомаровського,  вчити оцінювати вчинки героїв казки;  розвивати мислення (операції аналізу, синтезу, класифікації), увагу учнів; виховувати порядність як основу життєвого шляху, бажання жити по совісті.
Тип уроку: урок відкриття нових знань.
Обладнання: підручники Савченко О. Я. Читанка: підручник для 3 класу, І частина. – К.: Освіта, 2003. - 142 с. , міні – зошити, мультимедійний супровід,морська сіль.


                                  Хід уроку
I Організаційний момент.  
Радо всіх я вас  вітаю
Щастя й радості бажаю .
Перед вами нелегкі завдання,
Тож бажаю успіху в навчанні.
Працюватимем старанно,
Щоб почути у кінці,
Що в нашім  класі
Діти просто – молодці!

Урок мужності

Тема. Пам'ять у наших серцях.
 Мета : формувати в учнів найбільш значущі цінності: патріотизм і розуміння значення життя як найвищої цінності, розуміння єдності й цілісності України, вчити  робити самостійні висновки, спираючись на власні знання, розвивати вміння давати розгорнуті відповіді на запитання, будувати власну зв’язну розповідь, виховувати шанобливе ставлення до Героїв загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України.
 Обладнання: малюнки, які відображають щасливе життя в мирний час та зображають страхіття війни,малюнок голуба,  кліп на пісню Т.Петриненка «Україна, Україна»,і С. Вакарчука «Все буде добре», слайди«Герої АТО» Кіровоградської області.

Конспект уроку з математики, 2 клас

Тема. Таблиця ділення на 5. Вправи та задачі на засвоєння таблиці ділення на    
          5. Задачі на збільшення та зменшення числа в кілька разів, які  
          розв’язуються двома діями
Мета: опрацювати таблицю ділення на 5;формувати уміння розв`язувати прості і складені   задачі,які включають зменшення або  збільшення числа у декілька разів; розвивати   в учнів уміння складати обернені задачі до даної;виховувати  самостійність,  дисциплінованість.
Обладнання: таблиця усних обчислень, таблиця ділення на 5, предметні
                      малюнки.